Zespół

Za każdą IDEĄ stoją ludzie…

Przemysław Wojak

Przemysław Wojak

CEO

Jest zdania, że nowe technologie powinny realizować potrzeby ludzi: bawić, edukować, pomagać osiągnąć równowagę, wzruszać, dawać powody do interakcji oraz ją ułatwiać. Jest amatorem odkrywania insightów i tworzenia idei. Uwielbia podcasty oraz żałuje, że czytniki e-booków nie wydzielają zapachu papieru.

Łukasz Błażejewski

Łukasz Błażejewski

Communication Manager

Baczny obserwator najnowszych trendów tech/social media. Jeśli zapytasz go o jakąś nowinkę, on już pewnie dawno o niej słyszał.
Z zamiłowania hippster/kulturysta – kocha kulturę, także tę pop. Lubi szperać w Internecie i modyfikować gitary.

Wojtek Pigla

Wojtek Pigla

Head of Social Media

Nikt tak jak on, nie rozumie lepiej zagadnień mediów społecznościowych. Doświadczenie  zdobywał po stronie klienta i agencji, z wykształcenia socjolog i filozof. Social Media rozumie jak żywioł, który należy opanować dla własnych celów. Człowiek o wielkiej empatii, udziela się w wielu organizacjach pozarządowych, w tym przy organizacji wydarzeń WOŚP.

Michał Romanowski

Michał Romanowski

Head of Innovations

Jeśli istnieje potrzeba kreatywnego rozwiązania problemu, w oparciu o najnowsze technologie, to jest właściwy człowiek. Michał zdobywał doswiadczenie pracując ze startup’ami oraz w software house’ach.
Prywatnie wesołek. Nigdy nikomu nie zepsuł humoru, wręcz poprawił.

Gosia Kamińska

Gosia Kamińska

SEO specialist

Potrafi słowem zbudować wizerunek firmy, tak że Google się kłania. Uważa, że Internet służy do osiągania zamierzonych celów biznesowych i potrafi wykorzystać jego potencjał w tym zakresie. W swoich działaniach łączy bogate doświadczenie w pracy z różnymi branżami, marketingową intuicję i znajomość nowych technologii. W pracy i w życiu prywatnym stale potrzebuje nowych wyzwań.

Skiper

Skiper

Creative director. Watchdog

Kroczy do celu własnymi ścieżkami. Kreatywnie rozwiązuje problem nudy i jak nikt potrafi zagospodarować czas wolny.
Pytany, co najbardziej lubi, odpowiada: “Hau!”.

Masz pytania? Napisz do nas!

Formularz kontaktowy